Holland College Home
View Search

Student Award Winners 2013

2013 / 2014 Student Award Winners as of January 2014

Name Award Program
Mathieu Arsenault Active Network (Jencess) Award Professional Golf Management
Lindsay Shupe Al Babineau Memorial Scholarship Business Administration
Lisa Sheppard Albert Fogerty Adult Education Award Montague Adult Ed
Matthew Rodger Albin J. Aucoin Memorial Award Industrial Electrical Technology
Sarah MacMillan-Miller Andrew William DuBois Memorial Scholarship Culinary Arts
Vanessa Toole Andrews Residence for Seniors Living Practical Nursing Award Practical Nursing
Priscilla Handrahan Atlantic Credit Unions Award Resident Care Worker
Lisa Wright Atlantic Credit Unions Award Electronics Engineering Technology
Janelle Johnston Atlantic Credit Unions Award Human Services
Jason Woods Atlantic Credit Unions Award Construction Technology
Geri-Lyn Ferguson Atlantic Credit Unions Award Practical Nursing
Colton Gallant Atlantic Credit Unions Award Power Engineering
Sangeetha Young Atlantic Photo Supply Award Photography and Digital Imaging
Brett Porier ATV Media Scholarship Journalism
Jay Harrington Austin Carragher Adult Education Award Charlottetown Adult Ed
Katherine MacDonald Beaton’s Wholesale Award Culinary Arts
Amanda Benedict Bell Aliant Business Award Business Administration
A.J. MacIntyre Bell Aliant Business Award Business Administration
Brady Doiron Bell Aliant Computer Studies Award Electronics Engineering Technology
Kristine Arsenault Bell Aliant Computer Studies Award Computer Information Systems
Megan Aylward Bennett Carr Insurance Bursary Business Administration
Marli Trecartin Blanche Harper Memorial Scholarship Performing Arts
Mary Elizabeth Essery Bottler Award Environmental Applied Science Technology
Jason Woods Bruce A. Clarke Memorial Scholarship Construction Technology
Jeremy Koughan C.G.A. Scholarship in Accounting Accounting Technology
Thomas Ryan LePage Firth Canadian Hospitality Foundation College Scholarship Culinary Arts
Jacob Starker Canadian Hospitality Foundation International Hospitality Management College Scholarship Culinary Arts
Tabitha Trecartin Cavendish Farms Culinary Arts Scholarship Culinary Arts
Victoria Elliott Cavendish Farms International Hospitality Management Scholarship International Hospitality Management
Jocelyn Claybourne CBC Journalism Award Journalism
Breanna MacKinnon Charlottetown Canadian Tire Bursary Automotive Technology
Dylan Servais Charlottetown Canadian Tire Bursary Automotive Technology
Tesa Court Charlottetown Scotiabank Business Unit Bursary Marketing and Advertising Management
Randi McCabe Charlottetown Y’s Men Club Bursary Early Childhood Care and Education
Megan Orr Charlottetown Y’s Men Club Bursary Early Childhood Care and Education
Heather Lynch Chief Myles Burke Award Police Science
Carol Little City of Charlottetown Award Primary Care Paramedicine
Keith Sonier City of Summerside Scholarship Electromechanical Technology
Kristine Arsenault City of Summerside Scholarship Computer Information Systems
Chris St.Onge Burke Computer Information Systems Award Computer Information Systems
Victoria McCrindle Connolly Financial Group Lock Llewellyn Memorial Scholarship Architectural Technology
Hayley Foote Connolly Financial Group Lock Llewellyn Memorial Scholarship Human Services
Kristy Arden Cooke Insurance Entrance Awards Bioscience Technology
Brett Porier Cooke Insurance Entrance Awards Journalism
Kelly McGrath Cooke Insurance Tourism and Culinary Bursary Culinary Arts
Jeffery Caseley Cooke Insurance Tourism and Culinary Bursary Sports and Leisure Management
Kieran Atkinson Cooke Insurance Tourism and Culinary Bursary Tourism and Travel Management
Kristina Woikin Cooke Insurance Tourism and Culinary Bursary Culinary Arts
Jerry Campbell Cooke Insurance Tourism and Culinary Bursary Culinary Arts
Emily Mahar Culinary Institute of Canada Scholarship Culinary Arts
Keith Hanna Culinary Institute of Canada Scholarship Pastry Arts
Meghan McNeil Culinary Institute of Canada Scholarship Culinary Arts
Yves Fornier Culinary Institute of Canada Scholarship Culinary Arts
Katelynn Denardo Culinary Institute of Canada Scholarship Advanced Degree in Culinary Operations
Courtney Hicks Culinary Institute of Canada Scholarship Culinary Arts
Sarah MacLeod Culinary Institute of Canada Scholarship Advanced Degree in Culinary Operations
Jason McKenzie Culinary Institute of Canada Scholarship Culinary Arts
Darren Wyand Culinary Institute of Canada’s Applied Degree in Culinary Operations Scholarship ADCO
Katryn Wright David and Nancy Lopes Family Entrance Award Environmental Applied Science Technology
Mikayla Gallant David Harding Leadership Award Culinary Arts
Victoria Elliott David W. Anderson Memorial Award International Hospitality Management
Erica Baker David W. Rodd Memorial Award Tourism and Travel Management
Roark MacKinnon Delta Prince Edward Culinary Arts Award Culinary Arts
Walter Delong Delta Prince Edward Culinary Arts Award Culinary Arts
Dexia (Diana) Hao Delta Prince Edward International Hospitality Management Award International Hospitality Management
Kristine Arsenault DeltaWare Systems Inc. Computer Information Systems Award Computer Information Systems
Kylea Jackson Deltaware Systems Inc. Computer Information Systems Award Computer Information Systems
Adam Howatt DeltaWare Systems Inc. Computer Information Systems Award Computer Information Systems
Evan Koke Desmond Baglole Memorial Scholarship Plumbing
Scott MacDonald Desmond Baglole Memorial Scholarship Plumbing
Amy Wells Donald E.M. Glendenning Scholarship Graphic Design
Joceyln Fay Dorothy A. Hicks Award Medical Support Services
Jessica Kennedy Doucette & O’Brien Memorial Bursary Child and Youth Care Worker
Tim Connolly Douglas Campbell Murray Memorial Award Computer Information Systems
Heather MacEwen E Accounting Scholarship in Accounting Accounting Technology
Stacey Boles E Accounting Scholarship in Accounting Accounting Technology
Emily MacMillan Early Childhood Development Association of Prince Edward Island Award Early Childhood Care and Education
Dillon Abbott East Coast Security Services Inc. Entrance Bursary Sheriff and Public Safety Officer
Jessica “Blayre” Parsons Elaine Babineau Memorial Scholarship Accounting Technology
Joyce Gallant Elaine E. Gallinger Memorial Award Administrative Assistant
Colton Dawson Eleanor & Jack Howatt Entrance Award Carpentry
Lisa Wright Electric Service League of PEI Scholarship Electronics Engineering Technology
Lisa Wright Electro-Federation (Atlantic) Canada Scholarship Electronics Engineering Technology
Brady Doiron Electronics Engineering Department Award Electronics Engineering Technology
Kevin Clarke Elwood Lawton Welding Fabrication Bursary Welding Fabrication
Colton Gallant Emmerson Sheidow, Margaret MacIntyre Sheidow, Charles Harold Sheidow, Stanley Edison Sheidow Memorial Scholarship Power Engineering
Kalium Rogres Emmet Fralick Wildlife Conservation Award Wildlife Conservation Technology
Jeremy Koughan Fair Isle Ford Award Accounting Technology
Tiffany Fraser Bradley Federal Superannuates National Association Award Medical Support Services
Joanne Arsenault Foyston, Gordon & Payne Award Resident Care Worker
Jocelyn Fay Foyston, Gordon & Payne Award Medical Support Services
Carolyn Chandler Frankie Reid Scholarship Human Services
Sandra Bridges Frankie Reid Scholarship Human Services
Elizabeth Lee Frankie Reid Scholarship Human Services
Colleen Neilly Garland Canada Award for Leadership and Innovation Applied Degree in Culinary Operations
Jason Bullee Garland Canada Award for Leadership and Innovation Applied Degree in Culinary Operations
Lucy Morrow Garland Commercial Ranges Limited Scholarship Culinary Arts
John Benedik Golf PEI Golf Scholarship Golf Club Management
Lacy Orange Greg French Memorial Award Pastry Arts
Ally Harris Guardian Journalism Award Journalism
Mark Bernard Hansen Electric Scholarship in Electrical Technology Industrial Electrical Technology
Marina DeRoy Harrison McCain Aboriginal Bursary Business Administration
Melinda MacAulay Harrison McCain Aboriginal Bursary Business Administration
Hunter Nicholson Harrison McCain Bursary Sheriff and Public Safety Officer
Joyce Gregory Harrison McCain Bursary Medical Support Services
Nicole Baker Harrison McCain Bursary Culinary Arts
Courtney MacCallum Harrison McCain Bursary Accounting Technology
Nicolas Lund Harrison McCain Bursary Sports and Leisure Management
Blair Cowan Harrison McCain Bursary Marketing and Advertising Management
Kayras Irani Harrison McCain Bursary Advanced Care Paramedicine
Melina Plamondan Harrison McCain Bursary Precision Machinist
Daniel Perry Harrison McCain Bursary Foundations
Kristianne Glover Harrison McCain Bursary Licensed Practical Nurse
Alanna Graham Harry D. MacKenzie Memorial Award Sheriff and Public Safety Officer
Robin Dickieson Harry MacLauchlan Memorial Scholarship Adult Education Charlottetown Adult Ed
Craig Mutagh Harry W. MacLauchlan Award of Excellence Award Construction Technology
Graham Leslie Harry W. MacLauchlan Award of Excellence Award Electrical Technology
Bo Ford Hartwell Daley Journalism Award Journalism
Janelle MacDonald Helen Jackson Memorial Award in Practical Nursing Practical Nursing
Taylor Penny Hillsborough Rotary Club Frank Zakem Memorial Award Business Administration
Lindsay Shupe Holland College Alumni Association Bursary Business Administration
Ann Marie Baldwin Holland College Faculty Association Bursary Resident Care Worker
Jillian Armstrong Holland College Foundation Personal Insurance Company Award Sports and Leisure Management
Emma Billings Holland College Foundation Personal Insurance Company Award Wildlife Conservation Technology
Zachery Marsh Holland College Foundation Personal Insurance Company Award Electrical Technology
Nick Linkletter Holland College Leadership and Community Involvement Award Welding Fabrication
Carol Little Holland College Leadership and Community Involvement Award Primary Care Paramedicine
Stephen Maduca Holland College Leadership and Community Involvement Award Commercial Diving
Britany Bell Holland College Leadership and Community Involvement Award Pastry Arts
Ryan Johnston Holland College Leadership and Community Involvement Award Culinary Arts
Destiny Hoeg Holland College Leadership and Community Involvement Award Sports and Leisure Management
Danielle MacLeod Holland College Leadership and Community Involvement Award Architectural Technology
Sadie Gallagher Holland College Leadership and Community Involvement Award Tourism and Travel Management
Connor Doucette Holland College Leadership and Community Involvement Award Electrical Technology
Kristine Buckland Holland College Leadership and Community Involvement Award Power Engineering
George Coles Holland College Leadership and Community Involvement Award Sports and Leisure Management
Kelly Smith-Sawler Holland College Memorial Fund Bursary Plumbing
Joanne Arsenault Holland College Memorial Fund Bursary Resident Care Worker
Ryan Duffy Holland College Memorial Fund Bursary Tourism and Travel Management
Callista Gilks Holland College President’s Award of Excellence Dance Performance
Lucas MacPhee Holland College President’s Award of Excellence Culinary Arts
Daniel Cluney Holland College President’s Award of Excellence Golf Club Management
Jacob Dearborn Holland College President’s Award of Excellence Energy Systems Engineering Technology
Tessa Fraser Holland College Student Union Award Sports and Leisure Management
Zyler Fenner Holland College Student Union Award Computer Information Systems
Noah MacLeod Holland College Student Union Award Electrical Technology
Janelle MacDonald Holland College Student Union Award Practical Nursing
Daniel Cluney Holland College Student Union Award Golf Club Management
Victoria Elliott Holland College Student Union Award International Hospitality Management
Tesa Court Holland College Student Union Award Marketing and Advertising Management
Karla Chappell Holland College Student Union Award Business Administration
Jocelyn Fay Holland College Student Union Award Medical Support Services
Emily McDearmid Holland College Student Union Award Human Services
Zabrina Fenner Holland College Student Union Award Practical Nursing
Brittany Boswall Holland College Student Union Award Architectural Technology
A.J. MacIntyre Holland College Student Union Award Business Administration
Pamela Myshrall Hyndman and Company Limited Bursary Medical Support Services
Evan McCosham Investors Group School of Performing Arts Award Music Performance
Zabrina Fenner Isabelle Power Aucoin Memorial Award Practical Nursing
Colton Gallant J. Gerard Gauthier Memorial Scholarships Power Engineering
Allen Boland J. Gerard Gauthier Memorial Scholarships Early Childhood Care and Education
Allen Boland J. Weeks Murphy Award Early Childhood Care and Education
Dean McIsaac James G. Clarke Memorial Bursary Electronics Engineering Technology
Desiree MacDonald Jamie Bone Memorial Award Commercial Diving
Melody Blacquiere Jane Chandler Memorial Scholarship Early Childhood Care and Education
Laura French Jessie Torraville Memorial Award International Hospitality Management
Breann Gillis Jillian Ruth Knockwood Memorial Award Human Services
Sarah MacMillan-Miller John Thistle Scholarship Culinary Arts
Haili Wang Jolene Chan International Chinese Student Award Bioscience Technology
Jordan Liantzakis Joseph W. Lawrence Award for Excellence in Culinary Arts Culinary Arts
Rebekah Heinrich Joseph W. Lawrence Award for Excellence in International Hospitality Management International Hospitality Management
Mariah Duffley Josephine Desroches Memorial Bursary Dance Performance
Kira Dorey Kate Cann Memorial Award Culinary Arts
Tabitha Trecartin Kip Ready Memorial Award Culinary Arts
Devon Bernard Kiwanis Club of Charlottetown Bursary Welding Fabrication
Allen Boland Kiwanis Club of Charlottetown Award Early Childhood Care and Education
Lucy Lenoir Labatt Scholarship Culinary Arts
Amos Baker Law Society/Law Foundation of Prince Edward Island Student Award Law & Security
Tisha Doucette Lloyd Edward Campbell Memorial Bursary Child and Youth Care Worker
Jesse MacDougall M.F. Schurman Company Limited Construction Technology Construction Technology
Tanner McLaughin MacDougall Steel Welding Fabrication Entrance Award Welding Fabrication
David Rundle MacDougall Steel Welding Fabrication Entrance Award Welding Fabrication
Ian MacDonald MacDougall Steel Welding Fabrication Awards for Second Year Welding Fabrication
Ben Maillet MacDougall Steel Welding Fabrication Awards for Second Year Welding Fabrication
Keaton Noye MacDougall Steel Welding Fabrication Awards for Third Year Welding Fabrication
Jason MacDougall MacDougall Steel Welding Fabrication Awards for Third Year Welding Fabrication
Christine Douthwright MacKinnon Family Annual Award Wood Manufacturing Cabinetmaking
Oliver Langille MacLean Construction Ltd. Entrance Bursary Carpentry
Chantelle Stewart Margaret McCain “Putting Knowledge into Action” Scholarship Early Childhood Care and Education
Thomas Becker Martin Dorrell Memorial Award Journalism
Kaitlyn Brenton McCain Foods Limited Award Culinary Arts
Laurie Godfrey McKibbin Family “New Beginnings” Bursary Practical Nursing
Jolie Eadie McKibbin Family “New Beginnings” Bursary Practical Nursing
Asley Brown Medical Secretary Leadership Award Medical Support Services
Aaron Hicken Metro Credit Union Award for Sustainable Communities Energy Systems Engineering Technology
Thomas Ryan Hartt Morley Kemp Memorial Bursary Marine Training
Dexia (Diana) Hao Murphy Investments Ltd. Award International Hospitality Management
Tessa Court Murphy Investments Ltd. Award Marketing and Advertising Management
Yinen Chen Murphy Investments Ltd. Award Culinary Arts
Laura Younker Murphy Investments Ltd. Award Travel and Tourism Management
Xi-Jie Huang Murphy Investments Ltd. Award International Hospitality Management
Lois Craswell Nabisco Brand Ltd. Scholarship Culinary Arts
Doug Ramsay NB/PEI Chapter of the American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers, Inc. (ASHRAE) Award Heating Ventilation and Air Conditioning Technology
Dakota Oliver Olivia Ruth MacLeod Memorial Award for Musical Performance Music Performance
Suzanne McCabe Our Strength Within Award Correctional Officer
Stephanie Mercer Our Strength Within Scholarship Environmental Applied Science Technology
Brody Maddix Parkdale-Sherwood Lions Club Community Service Award Business Administration
Brittany Boswall Partners in Value Award Medical Support Services
McKayla Day Partners in Value Dental Assisting Award Dental Assisting
Katryn Wright Partners in Value Student Award Environmental Applied Science Technology
Kendra Gallant Partners in Value Student Award Early Childhood Care and Education
Brittini Howard Partners in Value Student Award Fundamental Arts
Patrick LeClair Partners in Value Student Award Architectural Technology
Aaron Pitre Partners in Value Student Award Accounting Technology
Kyle Coffin Partners in Value Student Award Sheriff and Public Safety Officer
Mark Bernard Partners in Value Student Award Electromechanical Technology
Devin DeMontburn Partners in Value Student Award Music Performance
Victoria Elliott Partners in Value Student Award International Hospitality Management
Rebecca Levy Partners in Value Student Award Medical Support Services
Josh Gregory Patrick Murphy Memorial Bursary International Hospitality Management
Paul Ford Patrick Murphy Memorial Bursary International Hospitality Management
Cynthia Vankeymeulen Paulette Morrison Memorial Award Early Childhood Care and Education
Samuel Jones Pearl and Ernest Foster Award Environmental Applied Science Technology
Jocelyn Fay PEI Advisory Council on the Status of Women Bursary Medical Support Services
Erika Bell PEI Dental Assistants’ Association Award Dental Assisting
Mikayla Gallant PEI Restaurant and Food Services Association Bursary Culinary Arts
Jake MacDonald PEI Restaurant and Food Services Association Bursary Culinary Arts
Jesse MacDougall PEI Road Builders & Heavy Construction Association Bursary in Construction Technology Construction Technology
Chantelle Stewart PEI Retired Teachers Association Bursary Early Childhood Care and Education
Laurie Godfrey Peter Gzowski Memorial Scholarship Adult Ed Graduation Souris Adult Ed
Michael Jones Philip Andrew Coulton Memorial Award Police Science
Emma Wilson Phillip Murray Memorial Bursary Culinary Arts
Samuel Jones Prince of Wales College Alumni Scholarship Environmental Applied Science Technology
Isaac Bell Provincial Apprenticeship Board Accelerated Secondary Apprenticeship Program (ASAP) Holland College Award
Nicola MacEwen Provincial Apprenticeship Board Accelerated Secondary Apprenticeship Program (ASAP) Holland College Award
Mark MacKay Provincial Apprenticeship Board Accelerated Secondary Apprenticeship Program (ASAP) Holland College Award
Chase Peterson Provincial Apprenticeship Board Accelerated Secondary Apprenticeship Program (ASAP) Holland College Award
Taylor Larson Provincial Apprenticeship Board Accelerated Secondary Apprenticeship Program (ASAP) Holland College Award
Melody Blacquiere Purity Dairy Award Early Childhood Care and Education
Thomas Becker Raymond M. Grunwald Memorial Scholarship Journalism
Meliza Plamondan Robert L. Cotton Memorial Bursary Precision Machinist
Kaely Gauthier Robert Lam Memorial Award Bioscience Technology
Patricia Trainor Rodd Hotels & Resorts Culinary Award Culinary Arts
Matthew Burke Rodd Hotels & Resorts Culinary Award Culinary Arts
Philip d’Eon Rodd Hotels & Resorts Culinary Award Culinary Arts
Shelley Deagle Rodd Hotels & Resorts Culinary Award Culinary Arts
Nathan Waite Ronnie MacKinnon Award for Dedication Basic Firefighting
Tesa Court Rotary Club of Charlottetown Incorporated Award Marketing and Advertising Management
Leanna Brown Royal Edward Chapter IODE Award Computer Networking Technology
Keith Hanna Sally Rodd Hospitality Award Pastry Arts
Emilee Sorrey Samuel Holland Entrance Award Marketing and Advertising Management
Tiffany Henry Samuel Holland Entrance Award Sports and Leisure Management
Christian Lewis Samuel Holland Entrance Award Culinary Arts
Kristin Hood Samuel Holland Entrance Award Sports and Leisure Management
Matt Derry Samuel Holland Entrance Award Sports and Leisure Management
Jonathan Gamble Samuel Holland Entrance Award Carpentry
Dillon Abbott Samuel Holland Entrance Award Sheriff and Public Safety Officer
Taylor Larsen Samuel Holland Entrance Award Construction Technology
Laura MacEwen Samuel Holland Entrance Award Travel and Tourism Management
Emma Billings Samuel Holland Entrance Award Wildlife Conservation Technology
Dylon Johnston Samuel Holland Entrance Award Automotive Technology
Trevor Coffin Samuel Holland Entrance Award Wildlife Conservation Technology
Pamela Myshrall Samuel Holland Entrance Award Wildlife Conservation Technology
Pamela Myshrall Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI graduates of Adult Education (East) Charlottetown Adult Education
Sarah Frandsen Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI graduates of Adult Education (West) Summerside Adult Education
Haley Thomsen Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Bluefield Practical Nursing
Jessica Andrews Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Charlottetown Rural Architectural Technology
Nick MacDonald Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Colonel Gray Marketing and Advertising Management
Brody Maddix Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – École François Buote Business Administration
Chantal Gallant Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Evangeline School Computer Information Systems
Mikayla Gallant Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Kensington Culinary Arts
Jett Roberts Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Kinkora Business Administration
Carolyn Chandler Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Montague Human Services
William MacPhee Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Morell Journalism
Jeremy Peters Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Souris Welding Fabrication
Leanna Brown Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Three Oaks Computer Networking
Marcie McRae Samuel Holland Entrance Scholarship for PEI high school students – Westile Practical Nursing
Emilie Boucher Simon Chang Phyllis Levine Foundation Scholarship Graphic Design
Mitchell Dailey Sir Robert Peel Award Police Science
Nakissa Koomalsingh Sports Centre Physiotherapy Award Sports and Leisure Management
Carol Little St. Paul’s Headstart Entrance Award Primary Care Paramedicine
Hannah Steele St. Paul’s Headstart Entrance Award Business Administration
Naomi Crane TD Meloche Monnex and Island Technology Professionals Annual Technology Scholarship Bioscience Technology
James Barbour Team Cormorant Scholarship Aircraft Gas Turbine Engine Repair and Overhaul Technology
Matthew Birt Town of Souris Scholarship
James Barbour Vector Aerospace’s Danny Landry Memorial Scholarship Aircraft Gas Turbine Engine Repair and Overhaul Technology
Jason Woods Vickerson-Sheidow-Matheson Award Construction Technology
Josh Gregory Victoria McMillan Memorial Award International Hospitality
Larissa Morningstar W. Garfield Weston Foundation Scholarship Environmental Applied Science Technology
Thea Stewart Wanda Wyatt Scholarship Culinary Arts
Emilee Sorrey Wanda Wyatt Scholarship Marketing and Advertising Management
Evan Beatty Wanda Wyatt Scholarship International Hospitality Management
Lucas Peters Wanda Wyatt Scholarship Primary Care Paramedicine
Samuel Crossfield Wilfred F. Trainor Memorial Award Carpentry
Jordan Ward William (Bill) Murphy Memorial Scholarship Marketing and Advertising Management
Nicola MacEwen Wright Family Scholarship Heritage Retrofit Carpentry
Tisha Doucette Zonta Club of Charlottetown Dr. Evelyn Cudmore Memorial Bursary Child and Youth Care Worker

140 Weymouth Street  •  Charlottetown, PE  •  Canada  •  C1A 4Z1  •  info@hollandcollege.com  •  1-800-446-5265